Protože se vám líbí styl jakým fotím. Prohlédli jste si mé portfolio a rádi byste měli podobné fotky ze svatby. Věřím, že zvládnu zachytit ty správné momenty i z Vaší svatby. Je pro mě zásadní osobní přístup. Proto je důležité abychom si navzájem „sedli“.

Žiju v Mladé Boleslavi ve středních Čechách, kde nejčastěji fotím, ale jezdím fotit po celé ČR. Můžete si mě na focení objednat kamkoliv. 🙂

Ano, všechny fotografie, které obdržíte, budou upravené.

To bohužel není možné. Fotografie ze svateb poskytuji pouze vytříděné a upravené. Prostě jen ty nejlepší z nejlepších.

Určitě. 🙂 Sám tuto schůzku svým klientům doporučuji. Stačí si dohodnout termín a vše můžeme probrat třeba u kafe :), alespoň se blíže seznámíme a povíme si, co od sebe očekáváme. Můžete se mě na cokoliv zeptat klidně i po schůzce.

U celodenního focení je fotek hodně. Domů si přivážím cca 3 – 5 000 fotek a tak chvilku trvá než se „prokoušu“ těmi nejlepšími. Přibližná doba dodání je 2 – 3 týdny od svatby. Snažím se do týdne poslat alespoň pár fotek na ukázku, aby jste se mohli pochlubit svým příbuzným nebo známým 🙂

Fotky dostanete v digitální podobě přes cloudové uložiště, kdy tento odkaz je jen a jen pro vás. V případě, že by jste si přáli dostat fotografie v dárkovém balení včetně fotek na flashdisku můžete si jej objednat zde.

Po rezervaci termínu svatby, vystavím fakturu na zálohu. Po uhrazení zálohy je termín váš. Záloha je pro mě záruka, aby se nestalo, že mi někdo zruší rezervaci těsně před svatbou. Přišel bych tak o termín, který by mohl mít zarezervovaný někdo jiný. Zbývající částka se doplácí při odevzdávání fotek.

Budu rád, když se mnou budete počítat. 🙂

Používám bezzrcadlovky značky SONY a to modely Sony Alpha A7 IV a Sony Alpha A7 III spolu s objektivy Sony FE 24 mm f/1,4 GM, Sony FE 35 mm f/1,4 GM, Sony FE 55 mm f/1,8 ZA Sonnar T, Sony FE 85 mm f/1,8 a Sony FE 135 mm f/1,8 GM. Fotoaparáty mám dva, kdyby jeden z jakéhokoliv důvodu odešel, stále mohu dál fotit a také proto, abych mohl mít každý pohled z více úhlů. Fotím převážně na pevné objektivy z důvodu lepší ostrosti a světelnosti. Fotím na techniku v hodnotě přes 200 000 korun.

Nejsem typ fotografa, který by vyfotil jenom svatební obřad, pár fotek v parku a jel domů. Ač jsem to do nedávna ještě dělal, tak se mi to neosvědčilo. Svatba je pro mne takový malý příběh a ten chci vyprávět a proto nabízím jen celodenní focení. Focení začíná přípravou nevěsty a končí přibližně ve 21:00, tedy po prskavkách či za tanečního veselí. V případě menších rodinných svateb se samozřejmě můžeme nějak domluvit.

Ano. Věřím tomu, že jste na mě narazili díky tomu, že jste někde zahlédli mou práci, a to by bez jejího zveřejnění nebylo možné. Pochopte tedy prosím, že přestože respektuji vaše soukromí, potřebuji sem tam zveřejnit svou aktuální práci na webové stránky, sociální sítě nebo portály pro svatební fotografy.

Nicméně, pokud si ze závažných důvodů nepřejete fotografie zveřejňovat, je to samozřejmě možné. Za tuto službu si ale účtuji příplatek.

Své svatební fotografie publikuji zde na svém webu a na webu pro svatební fotografy mywed.com

Pokud si mě objednáte jako svatebního fotografa, nepočítám s tím, že svatba bude přeložena nebo zrušena. Pokud se tak však z nějakých závažných důvodů stane, je samozřejmě možné najít jiný termín či jeho úplné zrušení. Jen prosím pamatujte na to, že záloha na svatební focení je vratná pouze tři měsíce před datem svatby.

Nikdo se nenarodil jako model. Ani já. Ale není třeba se ničeho bát, pózováním vás budu vést, až nakonec zapomenete, že se vůbec o nějaké pózování pokoušíte a půjde to samo. A mimo to je to sranda! A takové fotky bývají ty nejlepší.

Určitě. Vaše fotky zálohuji a tudíž je možné si o ně kdykoliv v případě nechtěného smazání nebo jejich ztráty napsat a fotky Vám znovu pošlu 🙂