Žiju v Mladé Boleslavi ve středních Čechách, kde nejčastěji fotím, ale jezdím fotit po celé ČR. Můžete si mě na focení objednat kamkoliv. 🙂

Ano, všechny fotografie, které obdržíte, budou upravené.

Bohužel, fotografie ze svateb poskytuji pouze vytříděné a upravené. Prostě jen ty nejlepší z nejlepších.

Určitě 🙂 stačí si dohodnout termín a vše můžeme probrat třeba u kafe :), alespoň se blíže seznámíme a povíme si, co od sebe očekáváme. Můžete se mě na cokoliv zeptat klidně i po schůzce.

U focení obřadu mívám fotografie hotové do 14 dní od svatby. Avšak u celodenního focení je fotek mnohem víc a tudíž to zabere nějaký ten čas. Většinou se jedná o 14 dní až tři týdny od svatby. Do týdne se snažím poslat alespoň pár fotek na ukázku, aby jste se mohli pochlubit svým příbuzným nebo známým 🙂

Fotky dostanete v digitální podobě přes webové uložiště, kdy tento odkaz je jen a jen pro vás. V případě, že by jste si přáli dostat fotografie v dárkovém balení včetně fotek na flashdisku můžete si jej objednat zde.

Po rezervaci termínu svatby, vystavím zálohovou fakturu na 50% z částky balíčku. Po uhrazení je termín váš. Záloha je pro mě záruka, aby se nestalo, že mi někdo zruší rezervaci těsně před svatbou. Přišel bych tak o termín, který by mohl mít zarezervovaný někdo jiný. Zbývajících 50% z částky se doplácí při odevzdávání fotek.

Budu rád, když se mnou budete počítat. 🙂

Používám bezzrcadlovky od značky SONY a to modely sony α7RII a sony α7III spolu s objektivy Sony FE 24 mm f/1,4 GM, Sony FE 35 mm f/1,4 GM, Sony FE 55 mm f/1,8 ZA Sonnar T a Sony FE 85 mm f/1,8. Fotoaparáty mám dva, kdyby jeden z jakékoliv důvodu odešel, stále mohu dál fotit a také proto, abych mohl mít každý pohled z více úhlů. Fotím převážně na pevné objektivy z důvodu lepší ostrosti a světelnosti. Fotím na techniku v hodnotě přes 200 000 korun.

Nejsem typ fotografa, který by vyfotil jenom svatební obřad, pár fotek v parku a jel domů. Ač jsem to do nedávna ještě dělal, tak se mi to neosvědčilo. Svatba je pro mne takový malý příběh a ten chci vyprávět a proto nabízím jen celodenní focení. V případě menších rodinných svateb se samozřejmě můžeme nějak domluvit.